Yhteystiedot

Porin Uimaseura ry

Y-tunnus: 0695572-1

Osoite: Spinkkitie 25

28300 Porinfo(at)porinuimaseura.fi

 

 

 Sähköpostiosoitteita

 

 

 

puheenjohtaja(at)porinuimaseura.fi

inf(at)porinuimaseura.fi

rahastonhoitaja(at)porinuimaseura.fi

kilpailusihteeri(at)porinuimaseura.fi

 

talkoot(at)porinuimaseura.fi

Kilpailukoordinaattori(at)porinuimaseura.fi

kilparyhmienvastuuvalmentaja(at)porinuimaseura.fi (Eetu Karvonen)

tekniikkaryhmienvastuuvalmentaja(at)porinuimaseura.fi

(Milla Inkeroinen)

opetusaltaanvastuuvalmentaja(at)porinuimaseura.fi

(Piia Känkänen)

 

 

 

 

kilpailuilmoittautumiset ym. kisoihin liittyvät asiat

 

 

Mm.toimitsijailmoittautumiset

kilparyhmiin liittyvät asiat

 

tekniikkaryhmiin liittyvät asiat

opetusaltaan ryhmiin liittyvät asiat

HALLITUS 2018

Puheenjohtaja

Matti Luhtanen

matti.luhtanen@gmail.com

puheenjohtaja(at)porinuimaseura.fi

040-5894548

 

Varapuheenjohtaja

Johanna Sihvonen

johanna.sihvonen2013@gmail.com

 

040-1921788

Seuramappi, nettisivut, some

Sihteeri

Saija Törmä

 sihteeri(at)porinuimaseura.fi

 

 

Rahastonhoitaja

Jenni Ukkonen

rahastonhoitaja(at)porinuimaseura.fi

 

Kilpailutyöryhmä

Kilpailusihteeri

Jikor Högerman

kilpailusihteeri(at)porinuimaseura.fi

050-5671000

Kilpailutyöryhmä

Jäsen

Paula Karismaa

paula.karismaa@gmail.com 

 

Varustevastaava, Seuramappi, nettisivut, some

Jäsen

Anu Simsek

talkoot(at)porinuimaseura.fi

 

Talkoovastaava

Jäsen

Sanna Hakkiluoto

sanna.hakkiluoto@dnainternet.net

050-3687621

Majoitusvastaava

Jäsen

Ismo Murto

ismomurto@hotmail.com

0400-595222

Kilpailutyöryhmä

   

VALMENTAJAT

Päävalmentaja

Eetu Karvonen

coacheetu@gmail.com

 

 

 

Kilpa 1

Jikor Högerman

jikor.hogerman@gmail.com

050-5671000

 

Kilpa 2

Saija Törmä

tormas41@gmail.com

 

 

 

Kilpa 3

Natalia Wilkins, Milla Inkeroinen

nataliawilkins20@gmail.com, milla.inkeroinen@gmail.com

 

 

 

Kilpa 4

Lotta Anttila, Noora Laukkanen, Senna Mäki

anttila.lotta@gmail.com, senna.maki@gmail.com

noora.laukkanen@student.samk.fi

 

 

 

Kilpa 5

Iida Manner, Noora Laukkanen

iida.manner99@gmail.com

noora.laukkanen@student.samk.fi

 

 

 

 

Tekniikka 1

Heli Paalosalo, Pirkko Siikarla

heli.paalosalo@gmail.com, pirkko.siikarla@gmail.com

 

 

 

Tekniikka 2

Iida Manner, Josefiina Kause

iida.manner99@gmail.com

josefiina.kause@gmail.com

 

 

 

Tekniikka 3

Päivi Lindström, Lauri Anttila

paivi.lindstrom@dnainternet.net

liurulate@gmail.com

 

 

 

Tekniikka 4

Siiri Järvinen, Karita Mattila

siiri97@hotmail.com

 

 

 

Vesiralli 1

Jenni Ukkonen, Siiri Haanpää

jennikoivisto@outlook.com

 

 

 

Vesiralli 2

Jenni Ukkonen, Siiri Haanpää

jennikoivisto@outlook.com

 

 

 

Delfiinit

Heta Känkänen, Anniina Murto

kankanenheta@gmail.com,

anniinamurto@gmail.com

 

 

 

Merisiilit

Pia Känkänen, Marika Salmi

kankanen.piia@gmail.com, salmi.marika74@gmail.com

 

 

 

Merihelmet

Riina Siltanen, Karita Mäntylä

karitaelli@gmail.com

riina.siltanen@hotmail.com

 

 

 

Kultakalat

Tiina Ivonen, Reino Heinikangas

tiina.ivonen@luukku.com

reino.heinikangas@gmail.com

 

 

 

Vesikirput

Mia Murro

mia.murro@pesulaomintoimin.fi

 

 

 

Helmisimpukat

Tiina Ivonen, Reino Heinikangas

tiina.ivonen@luukku.com

reino.heinikangas@gmail.com